אומנות הצבע והגבס – אודותינו

מיכאל מרקו - אומנות הצבע והגבס

"אומנות הצבע והגבס" מתמחה בעבודות צבע דקורטיבי, החלקת קירות וגבס אומנותי ברמת גימור גבוהה. העבודה מקצועית ומוקפדת ואנו משתמשים בחומרים איכותיים מהחברות המובילות בשוק. טכניקות העבודה שלנו מתקדמות, ואנו שמים דגש על עבודה נקיה ועמידה בלוח הזמנים. עיקר העבודות שאנו מבצעים: צביעת בתים, עיצוב וצביעת קירות בטכניקות שונות ועבודות גבס.
מאחורינו נסיון של שנים ואנו מבטיחים אחריות, שירות ואמינות ללא תחרות.

אזורי שירות: אזור המרכז, השפלה והשרון

חוות דעת הלקוחות על אומנות הצבע והגבס

 

מיכאל מרקו הוא בעל מקצוע בחסד עליון, ובנוסף – הוא בן אדם ישר, מקצועי, חברותי ואמין. מיכאל דייקן מאוד והגיע מידי יום ביומו בדיוק בזמן שקבענו, עבד במהירות מבלי לוותר על איכות העבודה. הוא כיסה היטב את כל הריהוט בדירה כך שהכל נשאר נקי. בסיום כל יום עבודה הוא ניקה אחריו ושטף את הריצפה. כל זה היה במחירים נוחים וסבירים ביותר ! היה לנו תענוג להכיר את מיכאל ולא נותר לי אלא להמליץ עליו בחום לכל מי שמחפש צבעי מקצועי ואמין.

יוסי מ. אור יהודה

מיכאל מרקו בנה לנו נישת גבס לטלוויזיה עם הגבהה מיוחדת. העבודה שלו מצויינת, הכל נעשה ברמה גבוהה מאוד כולל צביעה של הנישה והמלצה שלו על הצבעים ומשחקי הגוונים. יצא  מ-ה-מ-ם !

הילה מ. אזור

היה ממש טוב ! מיכאל מרקו מאוד דייקן, מקצועי, עובד נקי ובאופן יסודי, מחיר הוגן. ממליץ בחום

דניאל כ. רעננה

מיכאל צבע אצלנו דירה בת 3 חדרים וגם ביצע תיקוני חורים. העבודה שלו מצויינת מכל הבחינות. כשסיים את העבודה הוא אמר משהו שהדהים אותי: שהבין שהתמחור היה קצת גבוה ועשה הנחה, מאוד שמחתי כי חרגנו מההוצאות שתכננו.

מיכל ס. חולון

תודה למיכאל על עבודה מהממת ! רואים שמיכאל הוא בעל מקצוע שאוהב את עבודתו !

אייל כ. ראשון לציון

קיבלתי שירות מדהים: הוא דייק בזמן, עשה עבודה נקייה ומקצועית. הגיע אלינו לפני שהתחיל לעבוד ונתן הצעת מחיר מסודרת, ולא שלף מהמותן… והכי חשוב: העבודה יצאה ברמת גימור גבוהה מאוד והבית יפה !

תקווה מ. רמת גן

בתמונה קיר סלון צבוע בלבן, הצביעה איכותית ונקייה, הקיר חלק ונקי

בתמונה קיר סלון צבוע בלבן, הצביעה איכותית ונקייה, הקיר חלק ונקי

פינת אוכל עם נישות גבס מקסימות. נישות הגבס צבועות ומוארות. פינת האוכל נעימה וישיבה לידה מקנה תחושת רוגע ושלווה.

פינת אוכל עם נישות גבס מקסימות. נישות הגבס צבועות ומוארות. פינת האוכל נעימה וישיבה לידה מקנה תחושת רוגע ושלווה.

התגובות סגורות